Když cesta je cíl. Skautka mámou aneb přemýšlím nahlas.

Naše zvěstování

aneb zazvonil telefon!


 

24. 10. 2017 Je úterý, dnes máme v plánu s taťkou přezouvat auta na zimní gumy. Mám nejlepšího taťku na světě! :-) Kterej naloží v Praze auto kolama na dvě auta a nářadím. Po cestě se staví ve Znojmě nabere vínečko od Špalka, a pak to na daný čas zaparkuje u nás před domem. A k tomu přiveze přídavkem dvě lahvinky vína. Mňam. :-) :-)

Vybíhám ven, rozbalujeme nářadí a jdeme na to. U toho si povídáme, chystáme obě auta na zimní sezónu, kontrolujeme povinnou výbavu atd. Krásný den, i počasí vyšlo, je teplo, neprší, slunce svítí. Co víc si přát. :-) Den jako malovaný. Jsem spokojená a tetelím se blahem. 

Auta přezuta! Je třeba přeparkovat, převlíct se a jedeme na oběd. :-) Zasloužíme si to. 

Sedám do auta a v tu chvíli mi zvoní telefon. "Neznámé číslo. Hm, kdo to asi je? Že by už? Ale ne, to je blbost." proběhlo mi hlavou a povídám si sama se sebou (to dělám často a ráda) :-) "Prosím?" "Dobrý den, tady krajský úřad, mohu s Vámi chvíli mluvit?" "Určitě" zpozorním a tají se mi dech. "Máme pro Vás nabídku dítěte. Je to chlapeček, narozený v květnu." "Skvělé, to mám radost. Omlouvám se, jsem za volantem, a jsem překvapená asi jako všichni. :-)" pan psycholog na druhé straně sluchátka se nedá vykolejit a dál ve sdělování informací pokračuje. "Je to vzácné, že je tak maličký, anamnéza je dobrá. Víc Vám po telefonu říct nemohu. Můžete se do konce týdne s manželem zastavit?" "Určitě můžeme, domluvím to s ním a obratem se ozvu". Ostatní sdělení se mi mlží v oparu a od té chvíle mi vypl mozek a místama jedu na autopilota či na bylinkách :-) 

--- 

Přátelé, to jsou mi věci! Člověk je otevřený, těší se, ale stejně nikdy neví, kdy to přijde. Takže, máme slůně!!!

Je to takové křehké, krásné, neuvěřitelné. Mozek mi pracuje na všechny strany, emoce také. Netuším co bude a jak to bude. Nechce se mi tomu věřit. Sním, či bdím? Zítra si jdeme pro potvrzení, že je to pravda a dozvědět se více. :-) Zítra ve čtvrtek 26. 10. v 8 ráno. :-)

 

 

Zobrazeno 574×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio